Q.Car Taxi Warszawa — usługi na telefon

Jeśli chcesz szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dostać się na terenie Warszawy z punktu A do punku B — skorzystaj z naszych usług! Zapomnij o dostosowywaniu się do sztywnych rozkładów jazdy, długim oczekiwaniu na autobus czy podróży w zatłoczonym metrze — zamień te popularne środki transportu publicznego na taksówkę, za której kierownicą zawsze znajduje się doświadczony i miły kierowca. Dzięki nam nie spóźnisz się na ważne spotkanie biznesowe, lot samolotem, wyjazd pociągiem czy wizytę u lekarza, na którą już od dawna czekasz.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług Q.Car Taxi Warszawa — sięgnij po telefon i zamów kierowcę!

Nasi taksówkarze znają miasto jak mało kto. Doskonale pamiętają przejazdy i różne skróty, dzięki czemu szybko i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dotrzesz w określone miejsce. W środku naszych pojazdów znajdziesz też spokój, prywatność i wygodę, a cały przejazd może umilić Ci cicho grające radio, odpowiednio dopasowana temperatura lub pogawędka z kierowcą.

Chcesz zamówić przejazd? Zadzwoń, napisz albo skorzystaj z dedykowanej aplikacji mobilnej Q.Car Taxi, która jest dostępna na iOS oraz Android. Zamawiając przez aplikację otrzymujesz 10% zniżki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Księgowość:

E-mail: ksiegowosc@qcartaxi.pl

Sprawy bieżące i kontakt

E-mail: biuro@qcartaxi.pl

Kontakt dla kierowców

E-mail: kierowca@qcartaxi.pl

Tel: 797 488 769

Zamówienia przejazdów 

E-mail: zamowienia@qcartaxi.pl

tel: 22 674 74 74

WhatApp +48 666 575758

Q.Car Taxi

Q. Sp. z o.o.

02-454 Warszawa
ul. Szczęsna 26

Licencja GITD PO-000505

Biuro obsługi:

Warszawa ul. Duchnicka 3 bud. B5 pok, 321 p.III

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Napisz do Nas